nastavit jako domovskou stránku

MAMČA.cz - ráj pro maminky

 

Bolest krční páteře a OK BALSAM

Cena:
648 Kč
Poštovné:1 Kč
Prodávající:Marcela Blašková
Počet shlédnutí:3390

 

Trpíte bolestmi krční páteře a hlavy? Já sama mám podobné problémy a OK BALSAM mi hodně pomáhá. Vyzkoušejte ČESKÝ  přírodní potravinový doplněk. POMÁHÁ  také při  POHMOŽDĚNINÁCH,  PROLEŽENINÁCH, používá se také na SPÁLENINY.

Zkušenost zákazníka :

„ Když mě opět začala bolet krční páteř, tak jsem si ji zkusila namasírovat OK BALSAMEM. Ten začal příjemně hřát a to dělalo dobře. Úleva byla opravdu okamžitá.. Po hodině páteř už nebyla nateklá, nahmatala jsem si obratle a mohla už i otočit hlavou. Je to naprostá bomba!“

Petra K., Mohelnice

PORADENSTVÍ   A  POŠTOVNÉ  ZDARMA. Balení 60 ml stojí 600,-Kč a vydrží na dlouho. OK  BALSAM  je schválený a notifikovaný na MZ ČR.

Blašková  nezáv.poradce OKG

reg.číslo 03-006267

Komentáře a vzkazy

Chceš vidět co zde napsali ostatní za komentáře k tomuto zboží? Nebo bys ráda také poslala vzkaz prodejci? Chceš zjistit, jakou důvěru má prodejce u ostatních uživatelek? Přihlaš se, nebo se zaregistruj a budeš okamžitě vědět více. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet
Chceš začít také prodávat zboží? Začni tím, že si vytvoříš uživatelský účet. Každá uživatelka má možnost prodávat svoje zboží. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet