nastavit jako domovskou stránku

MAMČA.cz - ráj pro maminky

Dobrý anděl

Pomáhejte  druhým!

Ahojky, tak dnes jsem pro Vás připravila mini zprávičku o Dobrém andělovi. Že nevíte kdo to je? Že jich znáte hodně?

Tohle je anděl, který pomáhá nemocným, snží se jim ulehčit situaci do které se dostali.

Dobrý anděl pomáhá pravidelnými měsíčními finančními příspěvky rodinám s dětmi, kde otec, matka nebo některé z dětí trpí rakovinou, důsledkem čehož se rodina dostala do finanční nouze. Vaše pomoc se k rodinám dostane do posledního haléře.
 
Anděl v každém měsíci vždy rozdělí všechny příspěvky potřebným lidem.

Každý dárce, Dobrý Anděl, má vlastní andělské číslo a heslo, které mu umožňuje přístup na jeho Osobní účet na www.dobryandel.cz. Na něm si může kontrolovat, jaká je aktuální výše jeho příspěvků. Dárce také vidí jména, adresy a životní příběhy lidí, kterým Systém DOBRÝ ANDĚL doručuje jeho příspěvky.

Jak pomůžete?

Stačí, když na www.dobryandel.cz vyplníte přihlášku a odešlete ji. Okamžitě obdržíte vaše Andělské osobní číslo a heslo. Andělské číslo je variabilní symbol pro zasílání vašich pravidelných měsíčních příspěvků. Osobní Andělské číslo spolu s heslem Vám též umožňuje přístup na Váš osobní účet Dobrého anděla.

Pomozte i vy, stačí malá částka a uděláte někomu radost!

 

Příspěvek vložila: Mamča CZ
Datum vložení: 16. únor 2012
Počet shlédnutí: 1009

Komentáře a vzkazy

Chceš vidět co zde napsali ostatní k tomuto článku za komentáře? Nebo bys ráda také poslala vzkaz autorce? Přihlaš se, nebo se zaregistruj a budeš okamžitě vědět více. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet
Chceš začít také prodávat zboží? Začni tím, že si vytvoříš uživatelský účet. Každá uživatelka má možnost prodávat svoje zboží. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet