nastavit jako domovskou stránku

MAMČA.cz - ráj pro maminky

 

Komáři, včely, vosy a štípance

Cena:
648 Kč
Poštovné:1 Kč
Prodávající:Marcela Blašková
Počet shlédnutí:3995

 

Otékáte Vy nebo Vaše děti po štípnutí hmyzem? Svědí Vás štípnutí? Vyzkoušejte OK GEL. Letošní jaro a léto Vám  problémy po hmyzím štípnutí nemusí nehrozit. Nyní bude  stačit místo štípnutí namazat OK GELEM a postižené místo se zklidní a přestane svědit. OK GEL se dá použít na odřeniny, pořezání, namožení svalů, bolesti hlavy a šíjových svalů, odstraňuje bradavice, dá se použít při neštovicích místo pudru, hojí i jizvy a další. Doma ho máme stále po ruce. Je to taková malá domácí lékárnička. Při použití ho stačí jen málo. Vydrží hodně dlouho. Já ho nosím pořád v kabelce. Produkt je schválený a notifikovaný na MZ ČR.

PORADENSTVÍ  A  POŠTOVNÉ  ZDARMA. Balení 60 ml stojí 600,-Kč.

Blašková  nezávislý poradce OKG

reg.číslo 03-006267

Komentáře a vzkazy

Chceš vidět co zde napsali ostatní za komentáře k tomuto zboží? Nebo bys ráda také poslala vzkaz prodejci? Chceš zjistit, jakou důvěru má prodejce u ostatních uživatelek? Přihlaš se, nebo se zaregistruj a budeš okamžitě vědět více. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet
Chceš začít také prodávat zboží? Začni tím, že si vytvoříš uživatelský účet. Každá uživatelka má možnost prodávat svoje zboží. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet