nastavit jako domovskou stránku

MAMČA.cz - ráj pro maminky

Obchůdek: U LÁDI

Informace o obchůdku

Prodejce

Lada Dorotíková

Popisek obchůdku

Dobrý den, 
jsem ráda, že vám padly do oka zrovna naše věcičky. 
Věci jsou nošené mýma dětma a dětma kamarádek, ale jinak v pořádku a bez vad. (nenositelné, nebo s velkou vadou vyhazuji ) Snažím se je popsat opravdu podrobně, aby jste nekupovali zajíce v pytli. Kdybych přece jen něco přehlédla, tak slibuji, že se dohodneme na nápravě. 

POŠTOVNÉ VRACÍM JEN V PŘÍPADĚ CHYBY Z MÉ STRANY!! 

MAMINEČKY ČEPIČKY DĚLÁM JAKO SVŮJ KONÍČEK A NABÍZÍM JEN PŘEBYTEČNÉ, CO UŽ NEUNOSÍME....... NE JAKO VELKOVÝROBCE:-) 

JAK MĚŘIT ROZMĚRY ČEPIČEK......Obvod nad obočím vodorovně okolo hlavy 
Hloubku nejlépe na čepičce co nosíte a je dobře na ouška, Od šešulky kolmo na rantlík nebo od konce lalůčku přes vršek hlavy na konec lalůčku!!! 

Věci posílám následující pracovní den po připsání peněz na účet. Připsání by nemělo trvat déle jak 7 dní. Kdyby bylo potřeba více času tak dejte vědět a dohodnem se. 

Poštovné je doporučeně (cca 45 kč) balíček nesmí být vyšší než 5cm. Pokud se nevejdeme do 5cm jsem nucena upravit poštovné na balík a dám Vám vědět. Jinak už je to balík (pojištěný cca 70,- ) Obyčejně jen na Vaší odpovědnost a nesmí být vyšší než 2cm! Bohužel taková je naše pošta :-( 

UPOZORŇUJI MAMINKY, ŽE NA DOBÍRKU V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPOSÍLÁM!!!!!

 
Řazení:
Datum vložení
  • top_dateDatum vložení
  • titleNázev
  • priceCena
Chceš začít také prodávat zboží? Začni tím, že si vytvoříš uživatelský účet. Každá uživatelka má možnost prodávat svoje zboží. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet