nastavit jako domovskou stránku

MAMČA.cz - ráj pro maminky

Leden 2012

První měsíc roku 2012 přinesl mnoho dílčích změn, ty nejzajímavější jsou popsány v tomto článku.

Drahé uživatelky,

Předně vám chceme dodatečně popřát vše nejlepší do nového roku 2012 a můžeme vám všem přislíbit, že se vám jej vynasnažíme zpříjemnit.

Máme za sebou první měsíc nového roku, ve kterém jsme opět nezaháleli a zprovoznili několik dalších funkcí. Mezi ně patří například hodnocení uživatelek. Pokud již máte nějaké objednávky, vyřízené obchůdky, můžete se již vzájemně opět ohodnotit, tak jako tomu bylo dříve.

Pokračovali jsme dále v samotném objednávkovém systému, tak aby vás sám srozumitelně informoval o všem co je třeba v průběhu realizace obchůdku potřebné. Každý požadavek se vám objeví na vaší nástěnce a nemusíte jej tak někde složitě hledat.

Ve všech sekcích jako je kuchařka, koníčky, výlety, zábava a nebo právě magazín, kde právě čtete tento článek, jsme přidali do každé sekce i podsekce viditelných 5 nejnovější a 5 nejčtenějších článků. Krásně vám to usnadní najít vše nové a nebo to čtou ostatní uživatelky nejvíce. Nebojte se také samy jakýkoliv článek přidat. Třeba o tom, co je nové v místě vašeho bydliště, nebo jaké tam jsou plánové akce, například pro děti, nebo kde se vám líbilo a chtěly byste se o tuto informaci podělit.

Vylepšené je také vyhledávání. Na přiloženém druhém obrázku vidíte, jak jednoduše lze vyhledávač používat, volit si jednoduše, ve které části stránek má vyhledávač hledat a on za vás sám sekci prohledá a hned i dynamicky nabízí co už na vámi zadaný text našel. Velmi rychle se tak dostanete až ke konkrétnímu výsledku.

A mnoho dalších kosmetických i jiných drobných úprav, které nemá myslíme ani smysl vypisovat.

Těšíme se z vaší přízně a vaše názory a komentáře jsou pro nás a náš další rozvoj nesmírně důležité.

S přáním hezkého dne,

Vaše MAMČA.cz

Příspěvek vložila: Mamča CZ
Datum vložení: 28. leden 2012
Počet shlédnutí: 1020

Komentáře a vzkazy

Chceš vidět co zde napsali ostatní k tomuto článku za komentáře? Nebo bys ráda také poslala vzkaz autorce? Přihlaš se, nebo se zaregistruj a budeš okamžitě vědět více. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet
Chceš začít také prodávat zboží? Začni tím, že si vytvoříš uživatelský účet. Každá uživatelka má možnost prodávat svoje zboží. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet