nastavit jako domovskou stránku

MAMČA.cz - ráj pro maminky

 

Nechte na sebe působit barvy - Introspekce

Cena:
756 Kč
Poštovné:150 Kč
Prodávající:Zdeňka Šnajdrová
Počet shlédnutí:862

Uvědomění si vlastních tužeb a záměrů.

Fialová barva je barva pokory, skromnosti, vnímavosti, citlivosti, změny, transformace, inspirace. Vyjadřuje sjednocení hmoty a ducha, což vyznačuje mnoho procesů změny a tříbení.

Odmítání této barvy značí depresi, nechuť jít do hloubky (podstaty) věcí a sklon k povrchnosti.

Fialová by Vám měla pomoci odhalit i vlastní skryté záměry, brzdící záměry, podvědomé  blokující záměry - to čím si sami sobě ve skutečnosti stojíte v cestě. Odhalení vlastních skrztých yáměrů je velice osvobozující věc :-) - můžete se pak zaměřit na to, co vlastně doopravdy a sami za sebe skutečně chcete.

Zelená je barvou klidu, spokojenosti, rovnováhy, regenerace, důvěry, naděje a soustředění. Barva srdeční čakry. Skutečné touhy vyrůstají z našich srdcí jako lístky na obrazu.  

 

Rozměr: 26,5 cm x 39,5 cm 

Obraz lze otočit do libovolné polohy - viz. další fotografie

K dodání originál

Dodávám v ochranných deskách doporučenou poštou

Hlavou ručím za to - že titulní fotografie obrazu ve skleněném klipu na zdi je naprosto věrná - takové má obraz barvy.

Komentáře a vzkazy

Chceš vidět co zde napsali ostatní za komentáře k tomuto zboží? Nebo bys ráda také poslala vzkaz prodejci? Chceš zjistit, jakou důvěru má prodejce u ostatních uživatelek? Přihlaš se, nebo se zaregistruj a budeš okamžitě vědět více. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet
Chceš začít také prodávat zboží? Začni tím, že si vytvoříš uživatelský účet. Každá uživatelka má možnost prodávat svoje zboží. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet