nastavit jako domovskou stránku

MAMČA.cz - ráj pro maminky

 

Obchodní podmínky provozu uživatelského obchodu na MAMČA.cz

Před tím, než se rozhodneš pokračovat v založení svého obchůdku, přečti si tyto podmínky obchodování na serveru MAMČA.cz.

  1. Mamca.cz je inzertní server provozovaný Mamča CZ s.r.o., dále jen Provozovatel.
  2. Server umožňuje bezplatně inzerovat soukromým osobám. Na serveru je zákaz zveřejňovat klamavé inzeráty, inzeráty erotické, nabídky prodeje kopírovaných DVD a CD. Je zakázáno vkládat a mazat inzeráty, jen pro zisk mamča kuponů, to znamená vložení jednoho inzerátu několikrát, vložení a ihned smazání.
  3. Vložení inzerátu je zdarma. Kupující neplatí provozovateli žádný poplatek ani provizi za zprostředkování koupě, zboží platí zpravidla předem na účet prodávajícího. Prodávající je povinen uhradit provozovateli provizi za zprostředkování prodeje, tato povinnost vzniká prodávajícímu ve chvíli potvrzením objednávky od kupujícího a zaplacením zboží.
  4. Provozovatel si vyhrazuje právo provést nezbytné změny v inzerátu, inzerát vůbec nezveřejnit, případně inzerát odstranit z nabídky, bude-li v rozporu s platnými zákony České republiky, podmínkami inzerce Mamca.cz nebo dobrými mravy.
  5. Provozovatel pouze zprostředkovává kontakt mezi prodávajícím a kupujícím a nepřebírá tak žádné záruky za kvalitu, původ, dodání, odebrání, zaplacení nebo upotřebitelnost nabízených věcí.
  6. Provozovatel nenese zodpovědnost za zneužití osobních dat Uživatele uvedených v inzerátu, nebo získaných nelegálním proniknutím do systému stránek třetí osobou. Uživatel souhlasí s anonymním užitím registračních a statistických údajů.
  7. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za škody, které by Uživateli nebo třetím osobám přímo, nepřímo či náhodně vznikly v důsledku nebo v souvislosti s využíváním služeb Mamca.cz.
  8. Provozovatel prohlašuje, že se vedení služeb Mamca.cz věnuje s vynaložením maximálního úsilí.
  9. Provozovatel je oprávněn bez souhlasu Uživatelů, a i bez předchozího oznámení, služby Serveru upravovat nebo inovovat.
  10. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti okamžikem jejich zveřejnění. Provozovatel si vyhrazuje právo tyto podmínky změnit.
Chceš začít také prodávat zboží? Začni tím, že si vytvoříš uživatelský účet. Každá uživatelka má možnost prodávat svoje zboží. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet