nastavit jako domovskou stránku

MAMČA.cz - ráj pro maminky

Po třech týdnech provozu

Stručné shrnutí uplynulých třech týdnů ode dne zahájení provozu v novém kabátě. Článek informuje o změnách, které byly provedeny a jeho dalším cílem je i výzva uživatelkám nebát se do dění a dalšího vývoje portálku zapojit.

Drahé uživatelky,

Společně máme za sebou první tři týdny ve zcela novém provedení a vzhledu. V průběhu dní, které uplynuly, jsme postupně doplňovali a upravovali funkce a doplňky systému k jeho jednoduššímu užívání. Vše co pro vás děláme je zaměřeno hlavně na vaše pohodlí, tak aby jste měly vše co potřebujete tak nějak po ruce.

Rozsáhlé úpravy proběhly hlavně v oblasti vzkazů, již máte možnost svou zprávu, komentář, dotaz vložit ke kterémukoliv prvku systému. Je jedno zda se jedná o inzerát, článek a nebo fotografii. Vše je vám nyní přístupné uživatelce, které svůj příspěvek takto zašlete, hned na své nástěnce vidí vaši zprávu a může na ní zpětně reagovat. Komunikace probíhá v reálném čase a o zprávách jste okamžitě systémem informovány.

Zprovozněno bylo také propojení s celosvětovou sociální sítí Facebook. Můžete tak jednoduše sdělit svým přátelům zda se vám na portále něco líbí.

Rozsáhlé úpravy proběhly také v objednávkovém systému s cílem jej zjednodušit a udržet vás v trvalé informovanosti v jakémkoliv stádiu vyřizování objednávky. Zrevidovali jsme a zjednodušili také kategorie produktů a při zadávání inzerátu také lépe zvýraznili výslednou cenu inzerátu, který zadáváte.

Těšíme se z vaší přízně a doufáme, že si jí i nadále udržíme a že se i vy samotné brzy do vývoje zapojíte svými nápady a připomínkami. Nebojte se s námi podělit o vaše názory, jsou pro inspirací a motorem k dalším úpravám přesně dle vašich představ.

S přáním hezkého dne,

Vaše MAMČA.cz

Příspěvek vložila: Mamča CZ
Datum vložení: 6. prosinec 2011
Počet shlédnutí: 1087

Komentáře a vzkazy

Chceš vidět co zde napsali ostatní k tomuto článku za komentáře? Nebo bys ráda také poslala vzkaz autorce? Přihlaš se, nebo se zaregistruj a budeš okamžitě vědět více. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet
Chceš začít také prodávat zboží? Začni tím, že si vytvoříš uživatelský účet. Každá uživatelka má možnost prodávat svoje zboží. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet