nastavit jako domovskou stránku

MAMČA.cz - ráj pro maminky

 

Přírodní produkt - Factor Base KIDS

Cena:
705 Kč
Poštovné:30 Kč
Cena uvedena při platbě předem, při dobírce je nutné si připočíst 99,- Kč
Prodávající:Andrea Veselá
Počet shlédnutí:1139

Zamyslete se nad tím, zda opravdu svému dítěti poskytujete to nejlepší, možná miska bylinek vypadá lépe, než miska léků. Většina problémů jde řešit šetrnější formou. Víte, že ta miska léků, i když se Vám nelíbí, je to, co Vaše dítě spolyká za rok?Není lepší miska s bylinkami, kterou může mít i třeba v polévce, či čaji v jeden jediný den? 
Tím pádem budou mít bylinky na řešení zdravotního problému daleko větší účinek, protože množstevně to vychází na stejno. 

Pokud dáváte ročně dítěti misku léků, nedivte se, že má v pozdějším věku problémy s imunitou, problémy s alergií, astmatem - léky všeobecně ničí střevní mikroflóru, narušují a tím snižujete imunitní systém. 

Ale není až tak pozdě! Začněte dnes a vše můžete napravit!
Udělejte Vaše dítě šťastnější a zdravější!


----------------

60 žvýkacích tablet s příjemnou jablkovou příchutí.
Jde o doplněk stravy s vitamíny a minterály pro děti, určený především k posílení obranyschopnosti. Je koncipován coby multivitamín. Jeho užívání je pro děti přejemné a jednoduché, protože se tabletky rozžvýkají jako bonbóny.


Posílení imunitního systému?
Ano, Factor Base KIDS byl vyvinut především k oplnění vitamínů a minerálů, které jsou obvykle nedostatečně zastoupeny ve stravě, do dětského organismu a k posílení jeho obranyschopnosti. Nejen pečlivě sestavená skladba vitamínů a minerálních látek, ale také další obsažené složky (extrakt ze šípků, betaglukany atd.) stimulují obranyschopnost organismu. Doporučujeme Factor Base KIDS v obdobích zvýšené zátěže pro organismus - tělesně i duševní, v období vyššího výskytu nemocí, v období rekonvalescence a zejména v zimě a na jaře, kdy je nutný zvýšený přísun vitamínů a stopových prvků.


Jak je to s podporou zdraví zubů, kostí a kloubů u Factor Base KIDS?
I v tomto případě nezůstal výrobek pozadu, podporuje zdravý fyziologický růst dětí, díky vyváženému tzv. růstovému komplexu a to vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, kyselina listová (B9), vitamíny C a D3, vápník, hořčík, zinek, měď, jod. Navíc díky unikátnímu vysoce bioaktivnímu vápníku z mořských řas, je FB KIDS ideální pro podporu zdraví zubů, kostí a kloubů a i samozřejmě celého pohybového aparátu.


Rozsáhlá škála klinických pokusů prokázala účinnost použitého mořského multiminerálního komplexu také u premenopauzálních žen, ohledně vlivu na hustotu kostí u postmenopauzálních žen, nebo např. ohledně vlivu na hustotu minerálů v kostech irských žokejů, prováděly se studie výkonu u závodních cyklistů atd. Bylo prokázáno, že poskytuje úlevu od symptomů osteoartritiy kolena, studie o zánětu potvrila protizánětlivé účinky. 


Jak funguje trávící systém?
Factor Base KIDS podporuje také zdraví trávícího systému. Zdrojem obsaženého vápníku je jedinečný příroní multiminerální komplex ze 100% mořských řas, který obsahuje vysoce bioaktivní vápník a hořčík + řadu dalších stopových prvků. Provedené klinické stuie prokázaly účinnost použitého mořského multiminerálního komplexu na zdraví trávícího systému - působí na buňky tlustého střeva, které reagují na vápník.
FB KIDS má má také, díky obsaženým betaglukanům, podpůrný význam pro diabetiky, betaglukany příznivě ovlivňují zejména hladinu cholesterolu v krvi. Také obsažené sladidlo - steviol-glykosidy (z rostliny stévie), je vhodné pro diabetiky.


Dokáže Factor Base KIDS ochránit organismus před kyslíkovými radikály?
Vyvážená kompinace extratku ze šípků, vitamínu C, betaglukanů a také minerálů mědi a selenu činí z tohoto produktu mimořádně silný "antioxidační komplex". Antioxidanty obsažené ve FB KIDS chrání metabolické pochody a správnou funkci tělních buněk, zabraňují tvorbě a působení volných kyslíkových radikálů a tím vzniku onemocnění. Jejich užívání má příznivé účinky na zdraví, neboť snižuje pravděpodobnost vzniku nemocí, např. srdečně-cévních chorob a některých typů rakoviny. Antioxidanty zpomalují projevy postupujícího stáří, posílí ochranu Vašeho organismu proti nebezpečným účinkům civilizačních vlivů.


Ptejte se nezávislého poradce pro zdravou výživu a zdravé tělo, Andrea Veselá, reg.č.01-005503

Komentáře a vzkazy

Chceš vidět co zde napsali ostatní za komentáře k tomuto zboží? Nebo bys ráda také poslala vzkaz prodejci? Chceš zjistit, jakou důvěru má prodejce u ostatních uživatelek? Přihlaš se, nebo se zaregistruj a budeš okamžitě vědět více. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet
Chceš začít také prodávat zboží? Začni tím, že si vytvoříš uživatelský účet. Každá uživatelka má možnost prodávat svoje zboží. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet