nastavit jako domovskou stránku

MAMČA.cz - ráj pro maminky

Proč jsem přivedla na svět Regenerační polštářek

Saténový polštářek s obrázkem - taková krásná dekorace do ložnice. Jenže ty pravé důvody k tomu, aby vznikl, byly poněkud jiné.

Regenerační polštářek byl nápad - vznikl z myšlenky, jak lidem pomoci odstartovat jejich vnitřní potenciál - potenciál k seberegeneraci, který přirozeně máme všichni a bohužel v této společnosti jsme naučeni spíše využívat mastí a léků, než svých vlastních vnitřních sil. A tvůrčího potenciálu celkově.

První myšlenka, která k vytvoření polštářku vedla, bylo - když jsem se začala dozvídat více informací o tom, jak blahodárně působí naše myšlenky před usnutím, naše představivost toho pozitivního, či vzpomínání na to pozitivní - třeba na to, co se ten den povedlo. Tyto pozitivní myšlenky před spaním dokáží totiž odstartovat naše podvědomí,  které při spánku není omezené našim myšlením a racionalitou - logikou, nýbrž tvořivě se rozbíhá a rozhýbává všechny síly vesmíru směrem k uskutečnění naší představy a znásobení toho, nač myslíme.

Následně po probuzení se nám pak může stát, že nás to začne někam táhnout nebo začneme hledat nějaké informace nebo někdo nečekaně zavolá - a mnohdy ty první záchvěvy směrem k cíli nedávají moc logického smyslu. Ovšem pokud se necháme vést - můžeme zažít zajímavou cestu i uskutečnění cíle.

Co se týče ovlivnění zdraví  fantazií, tak o tom píše i Louisa L. Hay ve svých knížkách a možná i jiní autoři. Sama mám zajímavé zkušenosti, kdy pouhá představa toho, jak hnis se z těla vypařuje, dostalo druhého dne kamarádku ze špitálu domů, aniž by lékaři věděli, co se to přes noc stalo. No prostě jsme to zkusili.:-)) - Tedy ona vyzkoušela můj šílený nápad....

I mně dělali po nocích v představách malí trpaslíčci v těle pořádek, když mi lékařka oznámila, že mi nic není a já bolestí nemohla už ani dýchat a žebra mě bolela jen na dotek. Tak jsem pila čaj na průdušky a kašel a každý večer ve mně uklízeli trpaslíčci, smejčili, vytírali, umývali svými "speciálními čistícími prostředky" - ty jsem nechala na nich - třetího dne mi nebylo už nic.... :-))

A totéž platí o všech našich přáních, ze všech oblastí života - vztahů, práce, financí....chcete-li, myslete před spaním třeba na svého partnera či partnerku snů a nebo na vysněnou práci...

Obrázek na polštářku - o ten jsem požádala Léčivou energii Andělů. Vznikl pastelkami na výkres jako všechny ostatní mé obrázky a následně jsem zkoumala, jak jej přenést v profesionální úrovni na povlak polštářku.  Myslím, že je i krásně symbolický - příroda regeneruje....vše má šanci se zhojit, pokud to dovolíme...a budeme-li se soustředit na to pozitivní a neutápět se ve strachu, zlosti, závisti, bezmoci a jiných nešťastně nasměrovaných myšlenkách a pocitech.

Proto polštářek - aby Vám připomínal Vaši moc....a pomohl odstartovat Váš vnitřní tvořivý i léčivý potenciál....

Polštářek jsem zařadila do zboží zde na mamca.cz - a je Vám k dispozici - můžete si jej přes můj obchůdek zde objednat.

Příspěvek vložila: Zdeňka Šnajdrová
Datum vložení: 26. duben 2012
Počet shlédnutí: 758

Komentáře a vzkazy

Chceš vidět co zde napsali ostatní k tomuto článku za komentáře? Nebo bys ráda také poslala vzkaz autorce? Přihlaš se, nebo se zaregistruj a budeš okamžitě vědět více. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet
Chceš začít také prodávat zboží? Začni tím, že si vytvoříš uživatelský účet. Každá uživatelka má možnost prodávat svoje zboží. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet