nastavit jako domovskou stránku

MAMČA.cz - ráj pro maminky

 

STOP! nadýmání, ZÁCPA, pálení ŽÁHY..

Cena:
405 Kč
Poštovné:1 Kč
Poštovné ZDARMA, zboží SKLADEM
Prodávající:Lenka Snítilá
Počet shlédnutí:3289

Emulips Forte mi nejenom pomáhá upravit zažívání (dokázal mi zastavit i křeče v břiše, které mi nastaly po nevhodném obědě), ale daří se mi s ním i hubnout. Zkusila jsem mnoho přípravků na hubnutí, které prý "zaručeně fungují", ale nefungovaly na mně. Až díky Emulipsu Forte jsem zhubla 4 kg za 14 dní a moje váha jde stále dolů. Moc děkuji za tyto výrobky a již je doporučuji známým i neznámým lidem . Vím totiž, že opravdu pomáhají! Děkuji OKG za to, že je. Jana J., Mělník


Pomůže Vám Emulips Forte, který je přírodní a velmi účinný produkt na českém trhu. Zbaví Vás nejen potíží s trávením, nebude Vám těžko po jídle, ale dodá i potřebné minerální látky jako vápník, hořčík, fosfor, draslík, selen, zinek.

Budete se cítit LEHČÍ a nějaké to kilečko navíc i můžete SHODIT.
Emulips Forte je 4x účinnější než klasický Emulips, je čistě PŘÍRODNÍ, BEZ chemie a různých stabilizátorů.

ZAŽÍVACÍ POTÍŽE, ZÁCPA i 1 konfenkční velikost jsou PRYČ

Trpěla jsem zažívacími problémy a od dětství mám zácpu. Díky Emulipsu se mi zažívání srovnalo hned po prvních 10 kapičkách. Co se týká zácpy-po jednom týdnu užívání jsem začala chodit pravidelně na toaletu. Díky Emulipsu se mi také mnohem lépe spí, jsem odpočatá, a přesto, že Emulips není na hubnutí, ale reguluje váhu, zhubla jsem objemově z velikosti 36-38 na velikost 32-34. Mohu ho jen doporučit. Kdo má podobné potíže, neváhejte. Renata N., Pardubice

Jsem nezávislý obchodní partner Lenka Snítilá 03-001002, na jakékoliv dotazy ráda odpovím.

Komentáře a vzkazy

Chceš vidět co zde napsali ostatní za komentáře k tomuto zboží? Nebo bys ráda také poslala vzkaz prodejci? Chceš zjistit, jakou důvěru má prodejce u ostatních uživatelek? Přihlaš se, nebo se zaregistruj a budeš okamžitě vědět více. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet
Chceš začít také prodávat zboží? Začni tím, že si vytvoříš uživatelský účet. Každá uživatelka má možnost prodávat svoje zboží. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet