nastavit jako domovskou stránku

MAMČA.cz - ráj pro maminky

 

Symbol hravosti - dárková varianta

Cena:
864 Kč
Poštovné:50 Kč
Prodávající:Zdeňka Šnajdrová
Počet shlédnutí:933

Obrázek dostal název Průnik do ráje.

S radostí a hravostí je život sladší, veselejší a mnohé nám jde lépe a snadněji - jen málokdo to ví a ještě méně lidí si něco takového jako radost a hravost vůbec dovolí (dospělost je přeci vážná věc) a pak se díví, kde že ten ráj na Zemi je a nebo kdy už přijde. Nepřijde - dokud jej nazačneme žít a cítit.

Obrázek vznikl energetickou kresbou v den světelné brány 8. 8. 2011 - kdo se zajímá o transformaci vědomí - ví o přívalech světelné léčivé energie na Zem působících na změnu lidského vědomí a uvědomění si.

Kdo se nezajímá - budiž mu obrázek k radosti při pohledu na něj a jeho posesltvíčko nechť pomáhá vlastní radost připomínat a alespoň na chvíli si za ní jít a dopřát si ji - třeba v podobě horké koupele s pěnou :-)

Formát: 21 x 24 cm

Technika:  pastelka

K dodání kvalitní kopie + zalaminované poselství.

 

Obrázek je opatřen speciální laminací chránící barvy a dřevěným rámečkem - barevně sladěným.

Naprosto lehoučká varianta bez skla, tudíž nerozbitná, snadno jej přenesete, snadno jej otřete od prachu ba i vlhkým hadříkem kdyby bylo třeba. Laminace není na pohled absolutně patrná, neodráží odlesky jako sklo.

Zkrátka dokonalé provedení - jenom pověsit na zeď nebo někomu darovat.

Dodávám v bublinkové obálce doporučenou poštou.

Komentáře a vzkazy

Chceš vidět co zde napsali ostatní za komentáře k tomuto zboží? Nebo bys ráda také poslala vzkaz prodejci? Chceš zjistit, jakou důvěru má prodejce u ostatních uživatelek? Přihlaš se, nebo se zaregistruj a budeš okamžitě vědět více. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet
Chceš začít také prodávat zboží? Začni tím, že si vytvoříš uživatelský účet. Každá uživatelka má možnost prodávat svoje zboží. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet