nastavit jako domovskou stránku

MAMČA.cz - ráj pro maminky

Tipy na dárky pro muže, které je potěší

Lámete si hlavu, čím potěšit svého přítele? Spousta žen trpí představou, že muže potěší kde jaká maličkost. Do jistě míry je to pravda, na druhou stranu však většina mužů nedá najevo, že dárek, který dostali, není zrovna tím, co si vždycky přáli. 

Termoprádlo nebo stylová košile určitě nejsou k zahození, ale rozhodně nepatří do škatulky dárků, na které pánové vzpomínají celý život. Pro všechny ženy, které trpí nedostatkem kreativity, jsem proto připravila několik tipů na dárky, ze kterých mají muži radost jako malé děti.

 

Prozkoumala jsem nabídky e-shopů s dárky a zjistila, že vybrat pěkné dárky pro muže není tak složité, jak to na první pohled vypadá. Virtuální regály jsou doslova nabité nejrůznějšími vychytávkami, které jsou nejen nápadité, ale často i funkční. Ano, i muži mají rádi praktické věci, ovšem preferují ty, kterým nechybí ani punc originality. Skvělým příkladem jsou hrnky na čaj v podobě fotbalového nebo golfového míče, které potěší každého sportovce. Jste-li přesvědčená, že toho svého nepřimějete k pití čaje ani sportovním hrnkem, pořiďte mu nerezový pivní krígl. Ten vydrží i opravdu náruživý přípitek a navíc udrží zlatavý mok déle chladnější. Chcete-li dárek maximálně personalifikovat, nechte na něj vygravírovat jeho jméno, přezdívku nebo oblíbenou hlášku.

 

O něco méně praktické, ale o to stylovější dárky, jsou antistresové Newtonovy koule – nezbytná součást každé pracovní plochy. Máte-li doma šéfkuchaře, darujte mu zástěru s potiskem pivního mozolu a rovnou i sadu na jogging, jejíž součástí je rádio, krokoměr a měřič srdeční frekvence. I méně vnímavý muž pochopí, že má nejvyšší shodit pár kilo. Krok vedle však neuděláte ani špionážní technikou v podobě skryté kamery v klíčích od auta nebo propisce. DobrýDárek.cz myslí i na kutily, na které čeká domácí dílna se speciálním akumulátorem POWERhandle. Ten je společný pro všechny prvky v sadě a umožňuje práci i tam, kde není přístup k elektrické síti.

Příspěvek vložila: Hana Holá
Datum vložení: 20. leden 2014
Počet shlédnutí: 1006

Komentáře a vzkazy

Chceš vidět co zde napsali ostatní k tomuto článku za komentáře? Nebo bys ráda také poslala vzkaz autorce? Přihlaš se, nebo se zaregistruj a budeš okamžitě vědět více. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet
Chceš začít také prodávat zboží? Začni tím, že si vytvoříš uživatelský účet. Každá uživatelka má možnost prodávat svoje zboží. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet