nastavit jako domovskou stránku

MAMČA.cz - ráj pro maminky

Zábava na internetu nejen pro naše nejmenší

Potřebujete si odpočinout od každodenních starostí a strastí? Chcete alespoň na chvíli hodit všechny problémy za hlavu? Nebo snad potřebujete vyplnit volné odpoledne, během kterého se k vám pomalu, ale jistě vkrádá nuda? Pak se pohodlně usaďte a nechte se inspirovat našimi online tipy na zábavné hry, jako je například Farmerama!

Fantastický svět víl nese název Fantasyrama

Láká vás magický svět víl a bájných tvorů? Takový svět, ve kterém je možné takřka všechno? Svět, ve kterém vládne mír a klid? Pak poodhalte tajemství hry Fantasyrama, která skrývá mnoho zajímavého. Ve hře se před vámi otevřou brány pohádkové zahrady, ve které vypěstujete vše od masožravé rostliny, přes mandragoru, až po blábolivý bodlák. Kromě jiného se budete snažit naroubovat magické stromy, jejichž plody následně zajímavě zpeněžíte. Vaši zahrádku oživí bájní jednorožci, kouzelní vlci nebo nevyzpytatelní baziliškové. O zábavu zkrátka budete mít postaráno. A aby toho nebylo málo, kromě vzkvétající zahrádky se budete muset postarat také o svého Kreamagiho, jehož kouzelná moc vám může v mnohém napomoci.

Strýček Donald farmu měl…

Tak přesně nějak takhle začíná první sloka známé dětské písničky, chcete-li říkanky. Pokud si chcete na takového strýčka Donalda doopravdy zahrát, společnost Bigpoint vám toto dětské přání splní hrou Farmerama. Pěstujte zelí, petržel, mrkev i další zemědělské plodiny a nezapomínejte se starat o svá domácí zvířata. Staňte se nejlepší farmářem široko daleko a shromažďujte nejen vypěstované zeleninové a ovocné rarity, ale také zisk, který vám z prodaných plodin bude plynout. Obě tyto casual hry si můžete zahrát prostřednictvím svého online prohlížeče a to navíc zcela zdarma! Spuštění hry je podmíněno pouze bezplatnou registrací, která vám nezabere více, než pár minut. 

Příspěvek vložila: Hana Holá
Datum vložení: 18. únor 2014
Počet shlédnutí: 920

Komentáře a vzkazy

Chceš vidět co zde napsali ostatní k tomuto článku za komentáře? Nebo bys ráda také poslala vzkaz autorce? Přihlaš se, nebo se zaregistruj a budeš okamžitě vědět více. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet
Chceš začít také prodávat zboží? Začni tím, že si vytvoříš uživatelský účet. Každá uživatelka má možnost prodávat svoje zboží. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet