nastavit jako domovskou stránku

MAMČA.cz - ráj pro maminky

Zlepšete svůj životní styl s e-cigaretou

Moderním prostředkem pro dnešní kuřáky jsou elektronické cigarety. Na trhu eshopy nabízí e-cigarety nejrůznějších kvalit. V Česku zatím nejsou elektronické cigarety mezi kuřáky příliš rozšířené, ikdyž jsou na našem trhu dlouho. 

E-cigareta si Vás určitě získá, udělejte něco pro své zdraví a Vaší peněženku. Ptáte se, jestli se Vám elektronická cigareta finančně vyplatí? Určitě ano. Počáteční investice se vrátí po 5 měsících a pak již budete jen šetřit. Díky e-cigaretě můžete omezit kouření klasických cigaret částečně a nebo úplně. S každou e-cigaretou budete mít pocit, že kouříte pravou cigaretu a nebudete tělo zanášet toxickými látkami, protože inhalujete pouze čistý nikotin. Výhodou elektronických cigaret je, že můžete také vyzkoušet různé příchutě s různým obsahem nikotinu, které uspokojí Vaše kuřácké chutě a potřeby.

Elektronické cigarety potěší vaši peněženku

Elektronickou cigaretu dnes pořídíte v mnoha internetových obchodech s e-cigaretami. V nabídce jsou jednorázové elektronické cigarety nebo nejrůznější sady pro začínající nebo náročné e-kuřáky. Zároveň obchody nabízejí doplňky a příslušenství. Životnost baterie je přibližně 200 nabití. Na jedno nabití vydrží až 120 potáhnutí, toto záleží na jednotlivých modelech. Do e-cigarety se dají e-liquidy s nejrůznějšími příchutěmi, například tabák, káva, vanilka, mentol, třešeň, jablko a spoustu dalších příchutí. Samozřejmostí je možnost dokoupení náhradních dílů do Vaší e-cigarety. Takže pokud dojde k opotřebení nějaké části elektronické cigarety, snadno ji vyměníte a bude vám fungovat dál.

S e-cigaretou máte zdravější životní styl, je možné jí kouřit na veřejných místech, kde je klasické kouření zakázáno, aniž byste obtěžovali okolí, ve kterém se nacházíte.

Příspěvek vložila: Hana Holá
Datum vložení: 22. leden 2014
Počet shlédnutí: 1031

Komentáře a vzkazy

Chceš vidět co zde napsali ostatní k tomuto článku za komentáře? Nebo bys ráda také poslala vzkaz autorce? Přihlaš se, nebo se zaregistruj a budeš okamžitě vědět více. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet
Chceš začít také prodávat zboží? Začni tím, že si vytvoříš uživatelský účet. Každá uživatelka má možnost prodávat svoje zboží. Je to jednoduché.
Vytvoř si uživatelský účet